Strona główna
Tutaj zamieszczamy kalendarium kolejnych Misteriów Męki Pańskiej, na które już teraz serdecznie Was zapraszamy !!! Najpierw jednak gorąco zachęcamy do przeczytania i obejrzenia materiałów poniżej :

OSOBA KOORDYNUJĄCA PROJEKT - PIOTR KURSTAK:  piotrekurstak@gmail.com

Przede wszystkim trudno tu mówić o koncertach jako takich, bo są to o wiele bardziej multimedialne przedstawienia Męki Pańskiej, gdzie to nie my jesteśmy gwiazdami, ale Pan Jezus Król i to w koronie cierniowej, czyli w momencie, w którym jest On NAJPOTĘŻNIEJSZYM KRÓLEM - bo okazuje litość i przebaczenie!

Dziękujemy bardzo Wszystkim, których już spotkaliśmy na naszej drodze! Te ważne chwile z Wami, gdy doświadczaliśmy mocy naszego grania i widzieliśmy poruszenia Waszych Serc, są dla nas najcenniejsze! Posłuchaj wrażeń ludzi po Misterium w Ciechanowie.

 

Zobacz przykładowe spisane świadectwa uzdrowień po Misterium w Białymstoku

Świadectwo 1

Świadectwo 2

Świadectwo 3

Świadectwo 4

Świadectwo 5

Świadectwo 6

 

 

Nasza trasa koncertowa ma charakter nieustannie rozwojowy i zapełnia się spontanicznie. Ku naszej radości pojawiają się kolejni chętni do zorganizowania takich Misteriów Męki Pańskiej w Wielkim Poście, ale i też np. podczas różnego rodzaju młodzieżowych czy ogólnie wspólnotowych Dni Skupienia, Misji czy Rekolekcji Parafialnych (działamy też na tym polu, głosząc również rekolekcje czy konferencje, połaczone z Misteriami) oraz wszelkich innych okazji ... nie musi to być czas wielkopostny – Męka Pańska ma przecież charakter ponadczasowy i powinna być w nas na stałe, w myśl słów Św. Pawła:

„Nosimy nieustannie w ciele naszym konanie Jezusa, aby życie Jezusa objawiło się w naszym ciele. Ciągle bowiem jesteśmy wydawani na śmierć z powodu Jezusa, aby życie Jezusa objawiło się w naszym śmiertelnym ciele.” /2 Kor 4,10-11/ 

 Poniżej do obejrzenia wywiady z każdym z nas, dzięki którym
można lepiej poznać nasze cele, zrozumieć idee, jakimi kierujemy się
wykonując ten Projekt:

 

 

 

 

 

Wszystkich zainteresowanych zaproszeniem nas do siebie
odsyłamy do zakładki: 
KONTAKT, gdzie są podane nasze adresy
mailowe (całość naszych działań koordynuje Piotrek).

Nasze Misterium u Was mogłoby wyglądać na przykład tak:

Filmik z fragmentami naszego Misterium wykonanego podczas
Wielkiego Tygodnia 2012 w Pallotyńskim Klasztorze Karczówka
 

 

Filmik z Misterium z Zambrowa 

 

Filmik z Misterium w Mońkach 

 

 

Polecamy Wam również do obejrzenia film
naszego kamerzysty Daniela Truszkowskiego z trasy na Wyspach Brytyjskich:

BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓYCH SPOTKALIŚMY PODCZAS MISTERIÓW MĘKI PAŃSKIEJ: 

ZA TO, ŻE MOGLIŚMY WSPÓLNIE POCHYLIĆ SIĘ NAD WIELKĄ TAJEMNICĄ NASZEJ WIARY, CZYLI MĘKI,  ŚMIERCI I ZMARTWYCHWSTANIA NASZEGO PANA JEZUSA CHRYSTUSA !!!

ZAPRASZAMY !!!

OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPROSZENIEM NAS DO SIEBIE ZACHĘCAMY DO KONTAKTOWANIA SIĘ Z PIOTREM KURSTAKIEM (OSOBA KOORDYNUJĄCA) DROGĄ MAILOWĄ NA PODANY ADRES:


piotrekurstak@gmail.com